Contact

contact

Heb je vragen over Flevolab? Neem contact op met ons team.

Postadres:

Stichting StrandLAB Almere
IJmeerdijk 1B
1309 BA Almere

IBAN-nummer:

NL79 TRIO 0320 3309 31

Meta van Drunen

Projectcoördinator Flevolab
meta@flevolab.nl

Kitty Jacobs

Communicatiecoördinator Flevolab
kitty@flevolab.nl

Marleen van den Heuvel

Contact Flevolab Tour:
marleen@strandlab-almere.nl

Roeland Dekkers

Contact Werkplaats Zakelijk Leiders:
roeland@bontehond.net

Ingrid Wolff

Contact Werkplaats Nieuwe Makers:
flevolab@2turvenhoog.nl

Rutger Buiter

Contact Cocreatie op locatie:
rutger@visavis.nl

Jos van Hulst

Contact Kennisprogramma
jos@theatergroepsuburbia.nl

laatste nieuws

Grote Provinciale Lijsttrekkers Cultuurideeën Show

Op 15 maart gaat Flevoland naar de stembus voor de Provinciale Statenverkiezingen. In aanloop naar de verkiezingen organiseren we de Grote Provinciale Lijsttrekkers Cultuurideeën Show. Tijdens de show dagen we de lijsttrekkers uit te vertellen hoe ze met cultuur willen bouwen aan een aantrekkelijke Flevolandse samenleving. Inmiddels hebben acht lijsttrekkers toegezegd mee te doen. De show vindt <strong>Grote Provinciale Lijsttrekkers Cultuurideeën Show</strong>

Open Call Werkplaats Nieuwe Makers

Maakbaarheid en Weerbaarheid   Flevolab roept nieuwe makers (professionele podium- en beeldend kunstenaars, fotografen, ontwerpers,  schrijvers en andere creatieven) op om zich in te schrijven voor de tweede werkplaats voor nieuwe  makers. De vraag is om deel te willen uitmaken van een multidisciplinair duo. In totaal is er plek voor 8  makers.  Flevolab is een Open Call Werkplaats Nieuwe Makers

Flevolab terugblik 2022

Flevolab blikt terug op een fantastisch jaar! De tiny bar van Cocreatie op locatie, het verrassende programma van de Flevolab Tour, afzwaaiende én aantredende trainees in de werkplaats Zakelijk leiders, inspirerende sprekers tijdens Kennislab LELY en een explosie van creativiteit in de werkplaats Nieuwe makers. En dat allemaal mogelijk gemaakt dankzij samenwerkingen door heel Flevoland. Flevolab terugblik 2022