Contact

contact

Heb je vragen over Flevolab? Neem contact op met ons team.

Postadres:

Stichting StrandLAB Almere
IJmeerdijk 1B
1309 BA Almere

IBAN-nummer:

NL79 TRIO 0320 3309 31

Meta van Drunen

Projectcoördinator Flevolab
meta@flevolab.nl

Kitty Jacobs

Communicatiecoördinator Flevolab
kitty@flevolab.nl

Marleen van den Heuvel

Contact Flevolab Tour:
marleen@strandlab-almere.nl

Roeland Dekkers

Contact Werkplaats Zakelijk Leiders:
roeland@bontehond.net

Ingrid Wolff

Contact Werkplaats Nieuwe Makers:
flevolab@2turvenhoog.nl

Chantal Demarteau

Contact Cocreatie op locatie:
chantal@visavis.nl

Jos van Hulst

Contact Kennisprogramma
jos@theatergroepsuburbia.nl

laatste nieuws

Nieuwe makers tonen verrassend Flevoland

Zaterdag 4 juni was er een open werkplaats van de nieuwe makers van Flevolab met een tocht langs bijzondere plekken in Flevoland. Vier kunstenaarsduo’s en één trio deelden hun artistieke reflectie op het landschap met het meereizende publiek. Deze interdisciplinaire teams van nieuwe makers hebben locatiespecifiek onderzoek uitgevoerd om tot nieuwe artistieke inzichten te komen. Nieuwe makers tonen verrassend Flevoland

Open call Flevolab: Werkplaats Zakelijk Leider

Uniek werk-leertraject in Flevoland voor ambitieuze zakelijk leiders! Voor iedereen die de ambitie heeft om zakelijk leider te worden, of zich hierin verder wil ontwikkelen, presenteert Flevolab: de werkplaats zakelijk leider. Na een succesvol eerste jaar start in september 2022 de tweede editie. Het is een uniek werk-leertraject waar je bij toonaangevende culturele instellingen uit Open call Flevolab: Werkplaats Zakelijk Leider

Sjoerd Wagenaar inspireert nieuwe makers Flevolab op Roggebotstaete

Zondag 8 mei was er een inspiratiesessie voor de nieuwe makers die deelnemen aan de Flevolab Werkplaats nieuwe makers. In deze werkplaats doen elf makers in multidisciplinaire teams en in een bepaalde periode locatieonderzoek naar Flevolandse onderwerpen die inspireren, verwonderen, fascineren en verbazen. De werkplaats heeft een aantal nieuwemakersdagen, waarop de makers locaties bezoeken en Sjoerd Wagenaar inspireert nieuwe makers Flevolab op Roggebotstaete