Contact

contact

Heb je vragen over Flevolab? Neem contact op met ons team.

Postadres:

Stichting StrandLAB Almere
IJmeerdijk 1B
1309 BA Almere

IBAN-nummer:

NL79 TRIO 0320 3309 31

Meta van Drunen

Projectcoördinator Flevolab
meta@flevolab.nl

Kitty Jacobs

Communicatiecoördinator Flevolab
kitty@flevolab.nl

Marleen van den Heuvel

Contact Flevolab Tour:
marleen@strandlab-almere.nl

Roeland Dekkers

Contact Werkplaats Zakelijk Leiders:
roeland@bontehond.net

Ingrid Wolff

Contact Werkplaats Nieuwe Makers:
flevolab@2turvenhoog.nl

Rutger Buiter

Contact Cocreatie op locatie:
rutger@visavis.nl

Jos van Hulst

Contact Kennisprogramma
jos@theatergroepsuburbia.nl

laatste nieuws

1 & 2 oktober: Flevolab bij Verhalenweekend Oerknal

In het weekend van 1 en 2 oktober laat Flevolab zich zien tijdens verhalenweekend Oerknal bij StrandLAB op het Almeerderstrand. Bekijk Flevoland met andere ogen in de Flevolab Werkplaats nieuwe makers. Of kom naar de tiny kroeg op het Almeerderstrand en ontmoet de barman van  de SpeakEasy van Cocreatie op Locatie. Werkplaats nieuwe makers Wat 1 & 2 oktober: Flevolab bij Verhalenweekend Oerknal

De nieuwe trainees zakelijk leider zijn bekend!

Aan iedereen die de ambitie heeft om zakelijk leider te worden, of zich hierin verder wil ontwikkelen, biedt Flevolab de werkplaats Zakelijk leiders. Dit unieke werk-leertraject biedt dit keer drie trainees de mogelijkheid om een kijkje te nemen in de zakelijke keuken van toonaangevende culturele instellingen uit Flevoland. Ze lopen gedurende een jaar afwisselend mee <strong>De nieuwe trainees zakelijk leider zijn bekend!</strong>

Cultuur op het menu met de Flevolab-makerslunch

Vis à Vis en Theatergroep Suburbia nodigden op 25 mei Flevolandse cultuurprofessionals en creatieve makers uit om deel te nemen aan de Flevolab-makerslunch. Met de makerslunch werden makers uit de disciplines beeldende kunst, fashion, taal en dans samengebracht met als doel het uitvoeren van een gezamenlijke zoektocht naar Flevolandse verhalen. Door te starten met een Cultuur op het menu met de Flevolab-makerslunch